Apie darželį

„Jūrų žvaigždutė“ - tai patikimas privatus vaikų darželis, turintis jau septynerių metų patirtį, įsikūręs nuosavame name su uždaru kiemu, netoli prekybos centrų „Luizė“ ir „Studlendas“. Pirmieji Klaipėdoje pradėjome teikti itin kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą bei vaikų priežiūrą.

Sukūrėme namus primenančią estetišką, erdvią ir saugią aplinką jūsų vaikučiams. Didelę reikšmę teikėme darželio aprūpinimui kokybiškais baldais, saugiausia Europoje sertifikuota lauko įranga, sūpynėmis (gamintojas „Ksil pasaulis“), žaislais ir ugdymo priemonėmis.

Atsakingos ir kompetentingos auklėtojos ugdo pagal individualią programą, parengtą vadovaujantis švietimo ir mokslo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų nuostatomis, norminiais teisės aktais, „Gera pradžia" metodikos principais bei kitų įstaigų patirtimi, atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus bei poreikius.

Suteikiame galimybę lankyti papildomo ugdymo būrelius, kurie puikiai praplečia ir praturtina pagrindinę ugdymo programą bei skatina vaikus visavertiškai tobulėti.

Visi „Jūrų žvaigždutės“ auklėtiniai nemokamai draudžiami bendrosios civilinės atsakomybės ir nelaimingų atsitikimų draudimu.

Mūsų darželyje teikiamos šios paslaugos:
·  Kvalifikuota pedagoginė priežiūra;
·  Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas;
·  Sustiprinta meninė veikla;
·  Papildomo ugdymo būreliai.

Kviečiame registruoti  savo vaikučius į tris ugdymo grupes.
Priimame 1,2 - 7 metų amžiaus vaikus.

Maloniai kviečiame kreiptis, dar turime laisvų vietų!

 


 

DĖMESIO!
Deklaravusiems savo gyvenamąją vietą Klaipėdos miesto arba Klaipėdos rajono teritorijoje suteikiama 100€ nuolaida mėnesiniam mokesčiui 2019/2020 mokslo metams. Būtina pateikti atitinkamą pažymą iki rugsėjo 1 d.